Leef Nu! Lotgenotengroep Mannen
LEEF NU! lotgenotengroep Mannen
Leef NU!
bijeenkomsten lotgenotengroep mannen bij Inloophuis Passie
Kanker hebben of hebben gehad kan heel ingrijpend zijn. Dan is het fijn als je steun, hulp, herkenning en begrip kunt vinden bij mensen met dezelfde ervaring. Elkaar ontmoeten en van gedachten wisselen over welke invloed kanker heeft op je leven, zowel privé als op je werk.
Uit ervaring weten we dat deze gesprekken met elkaar zorgen voor minder stress, betere verbinding in relaties en vooral meer focus op de dingen die nog wel kunnen. Maar óók hoe belangrijk het is om eigen regie te houden tijdens dit ziekteproces.
Met als doel: een betere kwaliteit van leven.
Inloophuis Passie is een veilige en vertrouwde plek waar:
- jij centraal staat en niet de ziekte
- je een luisterend oor vindt
- we je begrijpen en je niets hoeft uit te leggen
- je je zorgen en emoties mag en kunt delen
- we respect hebben voor elkaar
- je er niet alleen voor staat, wij samen
Deze bijeenkomsten worden maandelijks gehouden: op de eerste donderdag van de maand.
Twijfel je nog om te komen? Dan is het ook mogelijk om vooraf aan de bijeenkomst een 1 op 1-gesprek te hebben met één van onze begeleiders (Ernst of Gerard).
Wil je je voor deze bijeenkomsten aanmelden of eerst een 1 op 1-gesprek?
Stuur een mail naar info@inloophuis-passie.nl en wij nemen contact met je op. Heb je meer informatie nodig, bel gerust met Edmee 06 – 17 22 88 48.
Praktische informatie
locatie : Inloophuis Passie, Botter 14-01 (achter het Provinciehuis)
datum : start donderdag 2 oktober
tijdstip : 19:30-21:00u is de bijeenkomst; vanaf 19:00u is de inloop
kosten : deze bijeenkomsten bieden wij gratis aan
entree : graag van tevoren aanmelden via e-mailadres: info@inloophuis-passie.nl